Легалізація
документів

Щоб документи, отримані в нашій країні, набули юридичної сили за її межами, необхідна процедура легалізації. В результаті людина зможе подати їх в офіційних органах за кордоном. Легалізації підлягають такі категорії документації:

 • про освіту (дипломи, атестати);
 • про громадянський стан (свідоцтво про народження, одруження);
 • страховки;
  довідки та довіреності;
 • судові рішення.

Оригінали та копії документів, на яких є фотографія, мають юридичну силу без легалізації в консульстві або проставлення Апостиля.

Легалізація документів: навіщо потрібна дана процедура

Для посвідчення достовірності підписів, печаток на документах, підтвердження відповідності офіційним вимогам проводять процедуру легалізації. Вона потрібна при пред’явленні документів у більшості країн СНД, а також у країнах, з якими було укладено договір про правову допомогу. В інших випадках потрібно проставляти штамп Апостиль або консульську легалізацію.

Найчастіше за юридичною допомогою звертаються для легалізації документів з метою працевлаштування в іншій державі, укладання шлюбу з іноземним громадянином, здобуття освіти. Адвокат допоможе зробити все швидко із мінімальними витратами.

Легалізація через представництво: особливості завірення офіційних паперів

У деяких країнах спрощена схема проставлення Апостиля не діє, тому потрібна консульська легалізація. Процедура складається з наступних етапів: проставлення печаток Мін’юсту, МЗС, консульства потрібної країни, а також нотаріальний переклад;

Кожен із етапів може займати до 10 робочих днів. Щоб документи ухвалили у всіх інстанціях, необхідно оформити доручення на співробітника бюро перекладів. Лише після цього він зможе подавати папери на легалізацію від імені замовника. На документах про освіту друку проставляються на нотаріально засвідчених копіях. При цьому необхідно надати архівну довідку із навчального закладу. Для роботи із свідоцтвами про громадянський стан потрібні документи нового зразка. Печатки легалізації не проставляються на документах, складених на території зарубіжних країн. Зробити це потрібно виключно у консульстві України у країні видачі документів.

Чому рекомендовано звернутися за професійною юридичною допомогою

Щоб процедура легалізації пройшла якнайшвидше і без недоліків, рекомендовано звернутися за допомогою до нашого адвоката. Він надасть повний комплекс правових послуг для досягнення поставленої мети. До переваг співробітництва варто віднести:

 • гнучкий підхід до кожного замовника;
  прозорі умови договору;
 • високий професіоналізм;
 • доступні ціни на послуги;
 • оперативну роботу.

Документи, які пройшли легалізацію, ви зможете безпроблемно використати у міжнародному обігу. Завдяки нашому адвокату проставлення Апостиля чи консульська легалізація стануть комфортними, швидкими та не витратними процесами.

Залиште свої дані і я Вам зателефоную